خانه

Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd کارخانه تور

 • خط تولید

  ما دارای یک کارگاه تمیز و مرتب ، گسترده و یک تیم تولید و توسعه با تجربه ای غنی هستیم ، که از پشتیبانی و تحقیق شما و نیازهای تولید حمایت می کند! همه محصولات ما مطابق با استانداردهای کیفیت بین المللی هستند و در انواع مختلف بازارها در سراسر جهان اگر به هر یک از محصولات ما علاقه مندید یا مایلید در مورد سفارش سفارشی بحث کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید. ما در آینده نزدیک به دنبال ایجاد روابط تجاری موفق با مشتریان جدید در سراسر جهان هستیم.

 • OEM / ODM

  بهبود مستمر ، به دنبال سطح کیفی بالاتر. کارکنان فروش بسیار اختصاصی ما هرگز از این مایل اضافی برای برآوردن و فراتر از انتظارات مشتری خودداری کرده اند. ما بدون توجه به اندازه مشاغل یا صنعت آنها ، با مشتریان خود با همان وفاداری و فداکاری رفتار می کنیم.

 • تحقیق و توسعه

  شرکت ما دارای تیم اصلی با سالها تجربه کاسه کاغذی و لیوان های کاغذی ، ارائه کاسه کاغذ یکبار مصرف ، کاسه های کاغذی Kraft ، جام های کاغذهای یکبار مصرف سفارشی ، جامهای کاغذی تخریب پذیر Kraft و غیره را در اختیار شما قرار می دهد.

  Over the years, we focus on Paper Bowl and paper cups production, With enthusiastic, professional and efficient production design and sales service team. با گذشت سالها ، ما بر روی تیم تولید و فروش محصولات مشتاق ، حرفه ای و کارآمد ، تمرکز خود را بر روی تولید کاسه های کاغذی و لیوان های کاغذی قرار می دهیم. The quality of our products is checked by the inspection of the exported products and 100% of the total inspections are conducted. کیفیت محصولات ما با بازرسی از محصولات صادر شده بررسی می شود و 100٪ از کل بازرسی ها انجام می شود. Choosing us means choosing high quality products and excellent services. انتخاب ما به معنای انتخاب محصولات با کیفیت و خدمات عالی است.

اطلاعات تماس
Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd

تماس با شخص: Miss.

تلفن: 13459256566

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)