خانه

Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd

نمایه شرکت

کاغذ فویینام تجاری Xiamen Fuyilun Industry and Trade Co., Ltd. است که در سال 2005 تأسیس شد، تقریباً 17 سال است که در زمینه تولید محصولات خدمات غذایی مشغول است.FUYI PAPER ارائه دهنده پیشرو راه حل بسته بندی مواد غذایی یک مرحله ای در چین است.ما متعهد شده‌ایم که بسته‌بندی پایدار، با کیفیت و مقرون‌به‌صرفه ساخته شده از مواد قابل کمپوست و بازیافت را به مشتریان خود ارائه دهیم.

ماموریت ما:ایجاد بسته بندی پایدار برای زندگی و سیاره بهتر.محصولات ما:ما ظروف غذای یکبار مصرف مانند فنجان، کاسه و بشقاب را در مواد مختلف کمپوست (کاغذ کرافت، باگاس نیشکر و نشاسته ذرت و غیره) ارائه می‌کنیم و گزینه‌های درب آن کاغذ، PLA، PP و مواد PET است.ما سخت کار می کنیم تا بسته بندی های پایدار تولید کنیم تا تاثیر آن بر زمین کاهش یابد.

 

چین Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd نمایه شرکت 0

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

با سالها توسعه ، ما شبکه فروش کامل و سیستم خدمات پس از فروش یکپارچه را در داخل و خارج از کشور ایجاد کرده ایم ، که این شرکت را قادر می سازد خدمات به موقع ، دقیق و کارآمد ارائه دهد ، و اعتبار مشتری خوبی کسب کند. این محصولات در سراسر چین به فروش می رسد و به بیش از 30 کشور و منطقه مانند اروپا ، آمریکا ، آسیای جنوب شرقی ، آمریکای جنوبی ، خاورمیانه و آفریقا صادر می شود. تولید ، حجم و مقیاس فروش همه در رتبه اول در یک صنعت قرار دارند.

Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : فویلون

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 1,000,000-2,000,000

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd گواهینامه ها چین Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd گواهینامه ها چین Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd گواهینامه ها چین Xiamen Fuyilun Industry And Trade Co., Ltd گواهینامه ها